Wollex W216 Klozetli Manuel Tekerlekli Sandalye

TAS0034

Yeni

Engelli kişiler için üretilmiş olan Wollex W216 Klozetli Manuel Tekerlekli Sandalye klozet uyumlu bir üründür.Masası bulunan Wollex W216 ürününü sadece tekerlekli sandalye olarak değil sandalye olarak kullanabilirsiniz. Çelik gövdeden oluşması, katlabilir şase özelliği ile kullanıcıların en çok tercih ettiği modeldir.


BAKANLIK TARAFINDAN AÇIKLANAN YENİ YASA GEREĞİ
ÜRÜNLERİN FİYATLARI KALDIRILMIŞTIR
ÜRÜN HAKKINDA FİYAT BİLGİSİ İÇİN
UZMAN KADROMUZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ
0232 375 47 74 - 0532 651 61 48


Detaylar

Wollex W216 Klozetli Manuel Sandalye

Genel Özellikler:

 • Çelik şaseden üretilmiş sağlam yapılı bir modeldir
 • Katlanabilir özelliği ile kullanım dışı esnalarda az yer kaplamaktadır
 • Sabit kol ve ayak koyma yeri bulunmaktadır. 
 • Klozet, Emniyet Kemeri ve Masası sayesinde kolay kullanım imkanı sağlar. 
 • Boyaların dökülmelerini engellemek ve daha kaliteli bir ürün kullanımı sağlamak için Elektrostatik boya kullanılmıştır.


Wollex W216 Klozetli Manuel Sandalye Garanti Kapsamı:

 • Wollex W216 lazımlıklı manuel tekerlekli sandalye modelimiz 2 Yıl Ürün 10 Yıl Yedek Parça garantisi olarak Tedarikçi Firma Garantisi kapsamı altındadır.
 • Ürünün teslim edildiği andan itibaren garanti kapsamı ile ilgili her hangi bir sorun çıkması dahilinde 5 iş günü içerisinde ürünü firmamızın anlaşmalı kargo firması ile kargo bedeli ödemeden bizlere geri gönderebilirsiniz.
 • Garanti kapsamı süresince her hangi bir sorun çıkması halinde, bizlere ulaşarak sorunu bildirmeniz gerekmektedir. Teknik ekibimizde yer alan teknisyenlerimizin talimatları ile öncelikli seçenek en yakın servisimiz sizlere yönlendirilecektir. Bu sürecin uzun sürmesi durumunda bir diğer seçenek olarak ürünün veya arızalı bölge sandalyenin herhangi bir çıkabilen parçası ise o parçanın bizlere kargolanması istenecektir.
 • Anlaşmalı kargolarımız dışında her hangi bir ürün veya parça gönderilmesi durumunda Kargo bedeli müşteriye aittir. Lütfen ürünleri göndermeden önce adres ve diğer bilgiler için bizim ile iletişime geçiniz.
 • İnternet üzerinden satın alacağınız Wollex W216 Klozetli Manuel Sandalye hiç bir sebep göstermeksizin 7 İş Günü içerisinde iade edebilirsiniz. Bu mesafeli satış sözleşmesi gereği bizim bir hizmet prosedürümüz olarak sizlere sunduğumuz bir imkandır. Bu garanti şartının sizlere hak olabilmesi için bu ürünün, tarafınızca kullanılmamış ve herhangi bir yerine zarar gelmemiş olması durumunda geçerlidir.
 • Ürünün ayıplı olması halinde 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Mesafeli satışlar gereği sebepsiz iadelerde Kargo Bedeli müşteriye aittir.

Wollex manuel tekerlekli sandalye modellerinden olan Wollex w216 klozetli tekerlekli sandalyede bulunan indirim fırsatını kaçırmayın! 

Toplam Yükseklik: 92 cm
Toplam Genişlik: 67 cm
Oturak Genişliği: 45 cm
Taşıma Kapasitesi: 120 Kg
Koltuk Ebatı: 45 cm
Arka Tekerlek Ebatı 60 cm
Ön Tekerlek Ebatı 20 cm

wollex w216 tekerlekli sandalye

wollex w216 tekerlekli sandalye

Download (64.4k)