Wollex W111A Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye
Wollex W111A Katlanabilir Akülü Sandalye Wollex W111A Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye Wollex W111A Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye Wollex W111A Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye Wollex W111A Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye Wollex W111A Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye

Wollex W111A Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye

TAS0008

Yeni

Wollex W111A Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye'nin en önemli özellikleri, katlanabilir, çıkarılabilir ve yükseltilebilir özelliği bulunmaktadır.

Ön ve arka tekerleklieri yumuşak olması, çıkartabilir ayak koyma yeri sayesinde en çok satılan modeller arasına girdi.

Kolayca sökülebilen aküler aynı zamanda 400 Watt gücündedir.


BAKANLIK TARAFINDAN AÇIKLANAN YENİ YASA GEREĞİ
ÜRÜNLERİN FİYATLARI KALDIRILMIŞTIR
ÜRÜN HAKKINDA FİYAT BİLGİSİ İÇİN
UZMAN KADROMUZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ
0232 375 47 74 - 0532 651 61 48


Detaylar

Wollex W111A Katlanabilir Akülü Sandalye

Genel Özellikler:

 • Ekonomik fiyatlı ve pratik kullanımlı akülü tekerlekli sandalye modelleri birçok engelli kullanıcılar için ilk tercihtir.
 • Wollex Marka W111 Katlanabilir özelliği sayeseniden rahat taşınabilir.
 • Çelik gövdesi ile sağlam.
 • Çıkarılabilir ve yüksekliği ayarlanabilir kolçaklar (kol koyma), ve çikartilabilir ayak koyma yeri özellikleri ile farklı kullanımlara uygun.
 • Yumusak dolgulu ön ve arka tekerleri ile rahat ve konforlu sürüş keyfi sağlar. Bu sayede dış mekan kullanımlarında yüksek uyumluluk sağlamaktadır.
 • Ingiliz PG VR2 kumandası ile hassas ve kolya kullanım sağlar.
 • Ürün performasnına göre ucuz akülü sandalye modelidir.

Wollex W111A Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye Garanti Kapsamı:

 • Wollex W111A katlanabilir akülü tekerlekli sandalye modelimiz 2 Yıl Ürün 10 Yıl Yedek Parça garantisi olarak Tedarikçi Firma Garantisi kapsamı altındadır.
 • Ürünün teslim edildiği andan itibaren garanti kapsamı ile ilgili her hangi bir sorun çıkması dahilinde 5 iş günü içerisinde ürünü firmamızın anlaşmalı kargo firması ile kargo bedeli ödemeden bizlere geri gönderebilirsiniz.
 • Garanti kapsamı süresince her hangi bir sorun çıkması halinde, bizlere ulaşarak sorunu bildirmeniz gerekmektedir. Teknik ekibimizde yer alan teknisyenlerimizin talimatları ile öncelikli seçenek en yakın servisimiz sizlere yönlendirilecektir. Bu sürecin uzun sürmesi durumunda bir diğer seçenek olarak ürünün veya arızalı bölge sandalyenin herhangi bir çıkabilen parçası ise o parçanın bizlere kargolanması istenecektir.
 • Anlaşmalı kargolarımız dışında her hangi bir ürün veya parça gönderilmesi durumunda Kargo bedeli müşteriye aittir. Lütfen ürünleri göndermeden önce adres ve diğer bilgiler için bizim ile iletişime geçiniz.
 • İnternet üzerinden satın alacağınız Wollex W111A Katlanır Akülü Sandalye hiç bir sebep göstermeksizin 7 İş Günü içerisinde iade edebilirsiniz. Bu mesafeli satış sözleşmesi gereği bizim bir hizmet prosedürümüz olarak sizlere sunduğumuz bir imkandır. Bu garanti şartının sizlere hak olabilmesi için bu ürünün, tarafınızca kullanılmamış ve herhangi bir yerine zarar gelmemiş olması durumunda geçerlidir.
 • Ürünün ayıplı olması halinde 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Mesafeli satışlar gereği sebepsiz iadelerde Kargo Bedeli müşteriye aittir.

Wollex akülü tekerlekli sandalye modellerinden Wollex w111A katlanabilir akülü tekerlekli sandalye uygun fiyata alın! 

Ön Tekerlek Çapı: 17 cm
Arka (Sürüş) Teker Çapı: 61 cm
Max. Hız: 7 km/h
Erişim Mesafesi: 20 km
Kumanda: PG VR2
Akü: 12V / 28AH * 2
Motor: 400W (200W*2)
Toplam Yükseklik: 92 cm
Toplam Genişlik: 63 cm
Oturak Genişliği: 46 cm
Taşıma Kapasitesi: 120 Kg
Tırmanma Açısı: 12 derece
Koltuk Ebatı: 16"/18"/20"

Wollex W111A Akülü sandalye

wollex w111A Akülü tekerlekli sandalye

Download (16.87k)