Van Os Xeryus Pozisyon Tekerlekli Sandalye
Van Os Xeryus Pozisyon Tekerlekli Sandalye Van Os Xeryus Pozisyon Tekerlekli Sandalye Van Os Xeryus Pozisyon Tekerlekli Sandalye Van Os Xeryus Pozisyon Tekerlekli Sandalye Van Os Xeryus Pozisyon Tekerlekli Sandalye Van Os Xeryus Pozisyon Tekerlekli Sandalye Van Os Xeryus Pozisyon Tekerlekli Sandalye

Van Os Xeryus Pozisyon Tekerlekli Sandalye

TAS0422

Yeni

Van Os Xeryus model tekerlekli sandalye tek şasesi 5 oturak genişliğinde olup ikili postür ayar mekanizması bulunmaktadır. Oturma kumaşı, basıncı dengeleyen ve hava almasını sağlayacak şekilde üretilmiştir.


BAKANLIK TARAFINDAN AÇIKLANAN YENİ YASA GEREĞİ
ÜRÜNLERİN FİYATLARI KALDIRILMIŞTIR
ÜRÜN HAKKINDA FİYAT BİLGİSİ İÇİN
UZMAN KADROMUZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ
0232 375 47 74 - 0532 651 61 48


Detaylar

Van Os Xeryus Pozisyon Tekerlekli Sandalye

Genel Özellikler:

 • Oturma genişliğinin yüksek olması sebebiyle hastanın rahatlamasını sağlar. 
 • Xeryus, arkalık döşeme basıncını dengeleyen, soluyabilen kumaşa sahiptir. 
 • Hollanda da üretilmekte ve Avrupa'nın her yerine satışı gerçekleştirilmektedir. 
 • Arkalık açısı 30 derece'ye kadar ayarlanabilir. 
 • Xeryus, hafif tekerlek parmaklıkları ve yüksek basınçlı lâstiklere sahiptir. 
 • Xeryus tekerlekli sandalyenin şasesi katlanabilir özelliklidir.


Garanti Kapsamı:

 • Van Os Xeryus pozisyon tekerlekli sandalye modelimiz 2 Yıl Ürün 10 Yıl Yedek Parça garantisi olarak Tedarikçi Firma Garantisi kapsamı altındadır.
 • Ürünün teslim edildiği andan itibaren garanti kapsamı ile ilgili her hangi bir sorun çıkması dahilinde 5 iş günü içerisinde ürünü firmamızın anlaşmalı kargo firması ile kargo bedeli ödemeden bizlere geri gönderebilirsiniz.
 • Garanti kapsamı süresince her hangi bir sorun çıkması halinde, bizlere ulaşarak sorunu bildirmeniz gerekmektedir. Teknik ekibimizde yer alan teknisyenlerimizin talimatları ile öncelikli seçenek en yakın servisimiz sizlere yönlendirilecektir. Bu sürecin uzun sürmesi durumunda bir diğer seçenek olarak ürünün veya arızalı bölge sandalyenin herhangi bir çıkabilen parçası ise o parçanın bizlere kargolanması istenecektir.
 • Anlaşmalı kargolarımız dışında her hangi bir ürün veya parça gönderilmesi durumunda Kargo bedeli müşteriye aittir. Lütfen ürünleri göndermeden önce adres ve diğer bilgiler için bizim ile iletişime geçiniz.
 • İnternet üzerinden satın alacağınız Van Os Xeryus Pozisyon Tekerlekli Sandalye hiç bir sebep göstermeksizin 7 İş Günü içerisinde iade edebilirsiniz. Bu mesafeli satış sözleşmesi gereği bizim bir hizmet prosedürümüz olarak sizlere sunduğumuz bir imkandır. Bu garanti şartının sizlere hak olabilmesi için bu ürünün, tarafınızca kullanılmamış ve herhangi bir yerine zarar gelmemiş olması durumunda geçerlidir.
 • Ürünün ayıplı olması halinde 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Mesafeli satışlar gereği sebepsiz iadelerde Kargo Bedeli müşteriye aittir.
Toplam Uzunluk: 105 cm
Toplam Yükseklik: 95 cm
Taşıma Kapasitesi: 135 kg
Sırt Yüksekliği 46 ½ cm
Genel Genişlik Koltuk genişliği + 27 cm
Kolçak Yüksekliği 19-35 cm