Van Os Excel X-Power 5 Akülü Tekerlekli Sandalye
Van Os Excel X-Power 5 Akülü Tekerlekli Sandalye Van Os Excel X-Power 5 Akülü Tekerlekli Sandalye Van Os Excel X-Power 5 Akülü Tekerlekli Sandalye Van Os Excel X-Power 5 Akülü Tekerlekli Sandalye

Van Os Excel X-Power 5 Akülü Tekerlekli Sandalye

TAS0407

Yeni

Van Os Excel X-Power 5 Akülü Tekerlekli Sandalye 2 adet 24V / 320 Watt güçlü motoru ile zorlu yol şartlarında kullanıma olanak sağlayan akülerin toplam ağırlığı 64 kg olan katlanabilir özellikte akülü tekerlekli sandalye modelidir.


BAKANLIK TARAFINDAN AÇIKLANAN YENİ YASA GEREĞİ
ÜRÜNLERİN FİYATLARI KALDIRILMIŞTIR
ÜRÜN HAKKINDA FİYAT BİLGİSİ İÇİN
UZMAN KADROMUZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ
0232 375 47 74 - 0532 651 61 48


Detaylar

Van Os Excel X-Power 5 Akülü Tekerlekli Sandalye

Genel Özellikler:

 • Demonte edilebilir özelliği ile kolaylıkla taşınabilen akülü tekerlekli sandalyedir.
 • Kolçakların yüksekliği ayarlanabilir, ileri-geri ayarlanabilir, geriye doğru açılabilir özelliktedir.
 • Çıkartılabilen jel aküler.
 • Otuma koltuğunun yüksekliği 5 cm civarındadır.
 • Geriye düşmeyi önleyen anti-tipper güvenlik mekanizması bulunmaktadır.
 • Yarı katlanabilen arkalık.

Van Os Excel X-Power 5 Akülü Tekerlekli Sandalye Garanti Kapsamı:

 • Van Os excel x-power 5 akülü tekerlekli sandalye modelimiz 2 Yıl Ürün 10 Yıl Yedek Parça garantisi olarak Tedarikçi Firma Garantisi kapsamı altındadır.
 • Ürünün teslim edildiği andan itibaren garanti kapsamı ile ilgili her hangi bir sorun çıkması dahilinde 5 iş günü içerisinde ürünü firmamızın anlaşmalı kargo firması ile kargo bedeli ödemeden bizlere geri gönderebilirsiniz.
 • Garanti kapsamı süresince her hangi bir sorun çıkması halinde, bizlere ulaşarak sorunu bildirmeniz gerekmektedir. Teknik ekibimizde yer alan teknisyenlerimizin talimatları ile öncelikli seçenek en yakın servisimiz sizlere yönlendirilecektir. Bu sürecin uzun sürmesi durumunda bir diğer seçenek olarak ürünün veya arızalı bölge sandalyenin herhangi bir çıkabilen parçası ise o parçanın bizlere kargolanması istenecektir.
 • Anlaşmalı kargolarımız dışında her hangi bir ürün veya parça gönderilmesi durumunda Kargo bedeli müşteriye aittir. Lütfen ürünleri göndermeden önce adres ve diğer bilgiler için bizim ile iletişime geçiniz.
 • İnternet üzerinden satın alacağınız Van Os Excel X-Power 5 Akülü Tekerlekli Sandalye hiç bir sebep göstermeksizin 7 İş Günü içerisinde iade edebilirsiniz. Bu mesafeli satış sözleşmesi gereği bizim bir hizmet prosedürümüz olarak sizlere sunduğumuz bir imkandır. Bu garanti şartının sizlere hak olabilmesi için bu ürünün, tarafınızca kullanılmamış ve herhangi bir yerine zarar gelmemiş olması durumunda geçerlidir.
 • Ürünün ayıplı olması halinde 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Mesafeli satışlar gereği sebepsiz iadelerde Kargo Bedeli müşteriye aittir.
Max. Hız: 6 km/saat
Akü: 12V / 36Ah (2x) Jel Akü
Motor: 24V / 320 Watt (2x)
Toplam Uzunluk: 110 cm
Toplam Yükseklik: 101 cm
Oturak Derinliği: 46 cm
Oturak Genişliği: 40 - 45 cm
Taşıma Kapasitesi: 135 kg
Akülü Toplam Ağırlık: 64 kg
Akü Adeti: 2 adet
Katlanmış Halde Genişlik: 33 cm