Van Os Excel G6 Compact Tekerlekli Sandalye
Van Os Excel G6 Compact Tekerlekli Sandalye Van Os Excel G6 Compact Tekerlekli Sandalye Van Os Excel G6 Compact Tekerlekli Sandalye Van Os Excel G6 Compact Tekerlekli Sandalye

Van Os Excel G6 Compact Tekerlekli Sandalye

TAS0418

Yeni

Van OS tarafından üretilen Van OS Excel G6 Compact tekerlekli sandalye benzersiz bir katlanma sistemine sahiptir. Şık tasarımı, hafif ve konforlu özelliği bulunan G6 Compact, rahat oturum ve uzun genişliği sağlamaktadır.


BAKANLIK TARAFINDAN AÇIKLANAN YENİ YASA GEREĞİ
ÜRÜNLERİN FİYATLARI KALDIRILMIŞTIR
ÜRÜN HAKKINDA FİYAT BİLGİSİ İÇİN
UZMAN KADROMUZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ
0232 375 47 74 - 0532 651 61 48


Detaylar

Van Os Excel G6 Compact Tekerlekli Sandalye

Genel Özellikler:

 • Büyük tekerlekleri çıkarılabilir bu sayede tuvalet ve banyo gibi yerlere rahatlıkla götürülebilmektedir.
 • Alüminyum malzemeden üretilmiştir paslanmaz özelliktedir.
 • Oturma bölgesi özel kumaştan imal edilmiştir, oturma konforu sağlamaktadır.
 • Ayak koyma yerlerinin yüksekliği isteğe bağlı olarak ayarlanabilir.
 • Geriye yaslanabilen kolçaklar.
 • Lazımlık sürgüsü kolaylıkla çıkarılabilir ve temizlenebilir.

Van Os Excel G6 Compact Tekerlekli Sandalye Garanti Kapsamı:

 • Van os excel G6 compact tekerlekli sandalye modelimiz 2 Yıl Ürün 10 Yıl Yedek Parça garantisi olarak Tedarikçi Firma Garantisi kapsamı altındadır.
 • Ürünün teslim edildiği andan itibaren garanti kapsamı ile ilgili her hangi bir sorun çıkması dahilinde 5 iş günü içerisinde ürünü firmamızın anlaşmalı kargo firması ile kargo bedeli ödemeden bizlere geri gönderebilirsiniz.
 • Garanti kapsamı süresince her hangi bir sorun çıkması halinde, bizlere ulaşarak sorunu bildirmeniz gerekmektedir. Teknik ekibimizde yer alan teknisyenlerimizin talimatları ile öncelikli seçenek en yakın servisimiz sizlere yönlendirilecektir. Bu sürecin uzun sürmesi durumunda bir diğer seçenek olarak ürünün veya arızalı bölge sandalyenin herhangi bir çıkabilen parçası ise o parçanın bizlere kargolanması istenecektir.
 • Anlaşmalı kargolarımız dışında her hangi bir ürün veya parça gönderilmesi durumunda Kargo bedeli müşteriye aittir. Lütfen ürünleri göndermeden önce adres ve diğer bilgiler için bizim ile iletişime geçiniz.
 • İnternet üzerinden satın alacağınız Van Os Excel G6 Compact Tekerlekli Sandalye hiç bir sebep göstermeksizin 7 İş Günü içerisinde iade edebilirsiniz. Bu mesafeli satış sözleşmesi gereği bizim bir hizmet prosedürümüz olarak sizlere sunduğumuz bir imkandır. Bu garanti şartının sizlere hak olabilmesi için bu ürünün, tarafınızca kullanılmamış ve herhangi bir yerine zarar gelmemiş olması durumunda geçerlidir.
 • Ürünün ayıplı olması halinde 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Mesafeli satışlar gereği sebepsiz iadelerde Kargo Bedeli müşteriye aittir.
Ön Tekerlek Çapı: 6 "x 1 ¼
Arka (Sürüş) Teker Çapı: 24 "x 1"
Toplam Uzunluk: 100 cm
Toplam Yükseklik: 95 cm
Oturak Derinliği: 41 ½, 44 ve 46 ½ cm
Oturak Genişliği: 40, 42 ½, 45, 50 ve 55 cm
Taşıma Kapasitesi: 9.2 kg
Sırt Yüksekliği 42 ½, 45 ve 47 ½ cm (ayarlanabilir)
Genel Genişlik Koltuk genişliği + 17 cm
Katlanmış Genişlik 31cm