Antidekübit Oturma Sistemi

Antidekübit Oturma Sistemi

TAS0016

Yeni

Wollex W-P4040-1 Havalı Minder'in teknik özelliklerini detaylı bir şekilde aşağıdan bilgi edinebilirsiniz.


BAKANLIK TARAFINDAN AÇIKLANAN YENİ YASA GEREĞİ
ÜRÜNLERİN FİYATLARI KALDIRILMIŞTIR
ÜRÜN HAKKINDA FİYAT BİLGİSİ İÇİN
UZMAN KADROMUZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ
0232 375 47 74 - 0532 651 61 48


Detaylar

Antidekübit Oturma Sistemi

Genel Özellikler:

 • Doğal kauçuktan imal edilmiş olup bu sayede emsallerine göre (PVC katkılı ve Mikst yapıdaki ürünler) temas noktalarında basıncı ortadan kaldırması ve ısı transferi açısından son derece etkili bir üründür.
 • İki adet hava kompartımanı vardır ve bu yüzden basıncı kilonuza göre rahatlıkla ayarlayabilirsiniz ve bası yarasına karşı en ideal korumayı sağlamış olursunuz.
 • Yükseklik: 6 cm
 • Ölçü Seçenekleri: 40x40 cm & 44x44 cm
 • Ayrıca üzerinde yıkanabilen yapıda bir kılıfı vardır ve bu kılıfı da ayrıca sandalyenize üzerinde bulunan bantlar ile sabitleyerek hem hastanızın hem de minderin kaymasını engellersiniz.
 • Rakip ürünlere karşı son derece ekonomik olan bir üründür.
 • Tekerlekli Sandalye minderinden beklenen en önemli özelliklerden birisi kullanıcıdan bağımsız ideal bir postür oluşturmasıdır.
 • Ayrıca hava geçiren olmalı ve dezenfeksiyona da imkan verebilmelidir.
 • Aşağıdaki sistem:ideal bir postür sağlamasının yanı sıra:
 • İki kompartmanlı olması ve 6-7 cm yüksekliği ile bası yarası tedavisi ve koruması için maksimum koruma sağlayan bir sistemdir. Ayrılabilir ve yıkanabilir örtüsü ve hava dolaşımlı bir sistem olması sayesinde hastanızı asla terletmez.
 • Üzerindeki örtüsü yıkanabilir ve hava geçirgendir.

Wollex W-P4040-1 Havalı Minder Garanti Kapsamı:

Antidekübit oturma sistem modelimiz 2 Yıl Ürün 10 Yıl Yedek Parça garantisi olarak Tedarikçi Firma Garantisi kapsamı altındadır.
Ürünün teslim edildiği andan itibaren garanti kapsamı ile ilgili her hangi bir sorun çıkması dahilinde 5 iş günü içerisinde ürünü firmamızın anlaşmalı kargo firması ile kargo bedeli ödemeden bizlere geri gönderebilirsiniz.
Garanti kapsamı süresince her hangi bir sorun çıkması halinde, bizlere ulaşarak sorunu bildirmeniz gerekmektedir. Teknik ekibimizde yer alan teknisyenlerimizin talimatları ile öncelikli seçenek en yakın servisimiz sizlere yönlendirilecektir. Bu sürecin uzun sürmesi durumunda bir diğer seçenek olarak ürünün veya arızalı bölge sandalyenin herhangi bir çıkabilen parçası ise o parçanın bizlere kargolanması istenecektir.
Anlaşmalı kargolarımız dışında her hangi bir ürün veya parça gönderilmesi durumunda Kargo bedeli müşteriye aittir. Lütfen ürünleri göndermeden önce adres ve diğer bilgiler için bizim ile iletişime geçiniz.
İnternet üzerinden satın alacağınız Antidekübit Oturma Sistemi hiç bir sebep göstermeksizin 7 İş Günü içerisinde iade edebilirsiniz. Bu mesafeli satış sözleşmesi gereği bizim bir hizmet prosedürümüz olarak sizlere sunduğumuz bir imkandır. Bu garanti şartının sizlere hak olabilmesi için bu ürünün, tarafınızca kullanılmamış ve herhangi bir yerine zarar gelmemiş olması durumunda geçerlidir.
Ürünün ayıplı olması halinde 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Mesafeli satışlar gereği sebepsiz iadelerde Kargo Bedeli müşteriye aittir.