Hasta Tasıma Lifti 5 adet ürün var.

Hasta Tasıma Lifti

  Hasta Taşıma Lifti günümüzde oldukça rabet gören yardımcı araçlardır.Hasta taşıma lifti birçok farklı marka ve modelde üretilmiştir.Ancak kullanıcı tarafından dikkat edilmesi gereken hususlar vardır.Örneğin ;kapladığı alan ve kullanım kolaylığı ilk akla gelen detaylardır.

Wollex WG-L500 çok fonksiyonlu hasta taşıma ve transfer lifti benzersiz elden kumanda edilebilir özelliği ile fark yaratıyor.

Baş Destekli Hasta Taşıma Lifti Bezi, Sling Genel transfer amaçlı üretilen ve en yaygın olarak kullanılan baş destekli sling modelidir. Hareket kaybı olan kişiyi yataktan sandalyeye, oradan yere, yerden banyo-tuvalete güvenli ve konforlu şekilde transfer için kullanılır. 

Hasta Taşıma Lifti Bezi, Sling Sling üzerinde olağan transfer süresinden daha uzun bir süre zaman geçirmenin gerekli olduğu haller için tasarlanmış, ekstra konforlu, sırt yatış özelliğinden dolayı hem yatar pozisyonda hem de oturur pozisyonda kullanılabilen sling modelidir. Ampute kullanıcıların maksimum desteklenmesini sağlar. 

Genel transfer amaçlı üretilen ve en yaygın olarak kullanılan sling modelidir. Hareket kaybı olan kişiyi yataktan sandalyeye, oradan yere, yerden banyo-tuvalete güvenli ve konforlu şekilde transfer için kullanılır

Fırın boya çellik şaseden imal edilmiştir. Motor kontrollü hasta kaldırıp - indirme özelliği. Şarj edelibilir bataryası sayesinde kablosuz kullanım. Transfer zorluğu yaşayan engelli, yaşlı, kilolu ve yatalak hastaların yataktan alınması, tekerlekli sandalye veya başka bir yere transferin kolaylık sağlar.  Demonte özelliği ile yer kaplamaz. İç ve dış...

Gösterilen 1 - 5 ile 5 arasındaki öğeler