Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye 5 adet ürün var.

Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye
Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye

Tekerlekli sandalye modellerinden akülü tekerlekli sandalye’ninen belirgin özelliklerinden biri katlanabilir olması. Katlanabilir akülü tekerlekli sandalye fazla yer kapmama özelliği, hastanın yatağına yattıktan sonra katlayıp rafa veya yatak altına koyulmasında kolaylık sağlar.

Wollex W807 Magic Akülü Tekerlekli Sandalye dünyanın en hafif akülü tekerlekli sandalye modeli sloganıyla yola çıkmıştır. 20 kg ağırlığıyla birlikte 30 km yol gidebilme imkanı tanıyan Wollex W807, Lityum pilli akülü sandalye modelidir. Kolay bir şekilde 5 saniyede katlanabilme, hafif olma özelliği, uzun ömürlü ve bakım gerektirmeyen pil ömrü sayesinde...

Wollex W111A Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye'nin en önemli özellikleri, katlanabilir, çıkarılabilir ve yükseltilebilir özelliği bulunmaktadır. Ön ve arka tekerleklieri yumuşak olması, çıkartabilir ayak koyma yeri sayesinde en çok satılan modeller arasına girdi. Kolayca sökülebilen aküler aynı zamanda 400 Watt gücündedir.

WOLLEX WG-P110 Akülü Tekerlekli Sandalye Güçlü Akü Lityum iyon pilleri sayesinde daha uzun sürüş imkanı sağlamaktadır. 30 Km yol alabilirsiniz. 

WOLLEX   WG-P200 Akülü Tekerlekli SandalyeStandart beden 46 CM, Çelik gövde.  Kalitesi ve performansı ile büyük beğeni topluyor...

Gösterilen 1 - 5 ile 5 arasındaki öğeler