İMC Tekerlekli Sandalye 2 adet ürün var.

İMC Tekerlekli Sandalye

İMC modellerinin bir arada bulunduğu imc tekerlekli sandalyeyi diğer firmalara nazaran uygun fiyata burada bulacaksınız. Akülü ve Manuel tekerlekli sandalyelerden uygun fiyatlı bir ürün arayorsanız imc manuel tekerlekli sandalye 1000 TL üzeri fiyatlarda tekerlekli sandalye arıyorsanız imc akülü tekerlekli sandalye modellerine bakmanızı tavsiye e...

İMC modellerinin bir arada bulunduğu imc tekerlekli sandalyeyi diğer firmalara nazaran uygun fiyata burada bulacaksınız. Akülü ve Manuel tekerlekli sandalyelerden uygun fiyatlı bir ürün arayorsanız imc manuel tekerlekli sandalye 1000 TL üzeri fiyatlarda tekerlekli sandalye arıyorsanız imc akülü tekerlekli sandalye modellerine bakmanızı tavsiye ederiz.

Daha fazla

Subcategories

  • İMC Akülü Tekerlekli...

    İMC markasına ait imc tekerlekli sandalye özelliklerinden olan imc akülü tekerlekli sandalyenin diğer markalardan farkı akülerinin çıkartılabilir olması.  İMC akülü tekerlekli sandalyenin akülerinin çıkartılmasıyla beraber katlanabilir hale geliyor. Refakatçı kullanımında düşünen İMC, ürünlerini buna göre tasarlamış.

Her marka ve model Akülü Tekerlekli Sandalyelere uygun Akü çeşitleri ve şarj kablosu 

Joystick kumanda akülü sandalyeyi istenilen yöne hareket ettirmekte ve otomatik fonksiyonlarını yerine getirmekte kullanılan aksamdır.

Gösterilen 1 - 2 ile 2 arasındaki öğeler