Hasta Karyolası 9 adet ürün var.

Hasta  Karyolası
Hasta Karyolası

   Hasta karyolası yatan hastalara daha konforlu bir ortam sunar.Elektrikli ve manuel hasta karyolası olarak ikiye ayrılır.Elektrikli hasta karyolası elden kumanda edilebilen bir sisteme sahiptir. Baş kısmı ve ayak kısmı başta olmak üzere diğer kısımlarda hareket ettirilebilir.Böylelikle hem yatan hasta hemde hasta yakınlarına büyük kolaylık sağ...

   Hasta karyolası yatan hastalara daha konforlu bir ortam sunar.Elektrikli ve manuel hasta karyolası olarak ikiye ayrılır.Elektrikli hasta karyolası elden kumanda edilebilen bir sisteme sahiptir. Baş kısmı ve ayak kısmı başta olmak üzere diğer kısımlarda hareket ettirilebilir.Böylelikle hem yatan hasta hemde hasta yakınlarına büyük kolaylık sağlar.Manuel hasta karyolası ve yatağı yatağın ayak kısmında yer alan bir çevirme kolu yardımı ile hasta yakınları tarafından el yordamı ile çevrilerek yatağa pozisyon verir.

Daha fazla

Wollex WT-M02 Boru Tipi Antidebütikus Havalı Yatak Bu sistem uzun süre yatmak zorundan olan hastaları,vücutlarında meydana gelen yaralardan korumak için tasarlanmıştır.

ANTİDEKÜBİT SÜNGER  Yatak yaralanın önlenmesi Terleme  Kilo problemi olan hastalara çok uygundur

Wollex W325 2 motorlu hasta karyolası  ABS  Süspansiyonlu Kollar Antidekübit Sünger 

Wollex 326 2 Motorlu Elektrikli Hasta Karyolası

Wollex W329 4 Motorlu Elektronik Yoğun Bakım ve Hasta Bakım Karyolası ANTİ DEBÜTİK YATAK Uzun süre yatan hastalarda oluşan yatma(debütik)yaralarını engelleyen özel olara tasarlanmış lazer hava kanallı sıvı geçirmez yatak.

                 WOLLEX W323 Üç Motorlu Hasta Karyolası Ergonomik kullanım ve montaj rahatlığı (Sıfır montaj) sağlamıştır. Ahşap görünümlü başlık, ayakucu ve yan korkulukları ile her ortama uyar.

Dual  Motor: Tek parça halinde olan bu motorlar marka ve kalite sınıflarına göre değişmektedir. İki motorlu (baş ve ayak kısmı kalkan / yükselen) hasta karyolalarının imalatında kullanılmaktadır

ABS Hasta Karyolası Başlıkları antibakteriyel özelliğe sahiptir.

Abs kaplama, Antibakteriyel, Kolay temizlenebilir özelliktedir.

Gösterilen 1 - 9 ile 9 arasındaki öğeler