Ayağa Kaldıran Akülü Tekerlekli Sandalye  3 adet ürün var.

Ayağa Kaldıran Akülü Tekerlekli Sandalye
Ayağa Kaldıran Akülü Tekerlekli Sandalye

Wollex tarafından üretilen ayağa kaldıran akülü tekerlekli sandalye’nin şase ve kısa aksları sayesinde ayağa kaldırabiliyor. Gövdesi çelikten üretilmiş olan ayağa kaldıran akülü tekerlekli sandalye, oturmak zorunda kalan hastaların vazgeçilmezi arasındadır.

Wollex AMSTRONG II Özellikli Akülü Sandalye'nin 68 mm şase ve kısa aksları sayesinde ayağa kalkma, yatma ve yükselme eylemlerini kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Düze yatma özelliği ile rahatlığınızı bir nebze olsa düşünebilecek, motorlu kayma özelliği sayesinde kullanıcın transferinde ilave kolaylık sağlayabilirsiniz.

Wollex W129 Ayağa kaldıran akülü tekerlekli sandalye, engelli veya tekerlekli sandalye kullanmak zorunda olan kişiler için vazgeçilmez bir ürün olacaktır. Gövdesi çelikten üretilmiş olan Wollex W129'un kol koyma yerleri katlatabilme özelliği bulunmaktadir.

Wollex W124 Akülü Tekerlekli Sandalye, ekonomik fiyat ve uygun kullanabilirlik açısından en çok satılan ürünlerin arasındadır. Ayarlanabilir ve kaldırılabilir kol koyma yerleri ve çıkarılabilir ayak koyma yeri sayesinde rahat bir hizmet sunmaktadır. Ürün performansı olarak iyi ama fiyat bakımından uygun olsun diyorsanız, Wollex W124 Akülü Tekerlekli...

Gösterilen 1 - 3 ile 3 arasındaki öğeler