Aktif & Adaptif Tekerlekli Sandalye 4 adet ürün var.

Aktif & Adaptif Tekerlekli Sandalye
Aktif & Adaptif Tekerlekli Sandalye

Aktif & Adaptif tekerlekli sandalye daha seri hareket etmenizde sizlere destek olur. Uzun zamandır tekerlekli sandalye kullanıyorsanız Aktif & Adaptif Tekerlekli Sandalye sizlere kolay şekilde hizmet eder. Sporcu tekerlekli sandalyesi olarak da adlandırılır. Aklınıza takılanları destek hattını arayarak sorabilirsiniz.

Sportif görünümlü Wollex W730 Aktif Tekerlekli Sandalye arka tekerleklerin açılı olması ile birlikte güvenli ve aktif bir sürüş sunuyor. 10 kg toplam ağırlığı ve 7 kg taşıma ağırlı bulunmakta olan Wollex W730'u çıkarabilir çamurluklara sahiptir. 36 telli, şık ve dayanıklı jantlara sahip Wollex W730 Aktif Tekerlekli Sandalye'nin ayakların geri düşmesini...

Van Os Excel G6 High Active Tekerlekli Sandalye taşıma ağırlığı 14,4 kg tekerleksiz ağırlığı ise 9,2 ile hafif tekerlekli sandalye modeli arasında yerini almıştır.Katlanabilir özelliğinden dolayı istenilen yere kolaylıkla götürülebilir Van Os Excel aktif manuel tekerlekli sandalyedir.

​WOLLEX W734 Aktif Tekerlekli Sandalye 42cm  Öne yatabilen sırt desteği Hafif gövde Alüminyum alaşımlı iskelet yapısı ile 13 kg. ağırlığında süper hafif süper aktif tekerlekli sandalye. 

WOLLEX WG-M317 AKTİF MANUEL TEKERLEKLİ SANDALYE WG-M317-16 Aktif Manuel Tekerlekli Sandalye Aktif tekerlekli sandalye iç ve dış alanda kullanıma uygun, Alüminyum hafif gövde yapısı, Pratik katlanabilir makas sistemi sayesinde rahatlıkla taşınabilir,

Gösterilen 1 - 4 ile 4 arasındaki öğeler