Ev Tipi Tekerlekli Sandalye 7 adet ürün var.

Ev Tipi Tekerlekli Sandalye
Ev Tipi Tekerlekli Sandalye

Wollex, İMC ve Golfi markalarının ürettiği ev tipi tekerlekli sandalyeler evin içinde bulunan yürüyemeyen hastakaların daha rahat hareket edebilmesi için üretilmiştir. Ev tipi tekerlekli sandalyeler  manuel özellikli olduğunu söylemeliyiz.  En uygun fiyatları sunduğumuz tekerlekli sandalyede 190 ile  400 arasında size uygun  ev tipi tekerlekli s...

Wollex, İMC ve Golfi markalarının ürettiği ev tipi tekerlekli sandalyeler evin içinde bulunan yürüyemeyen hastakaların daha rahat hareket edebilmesi için üretilmiştir. Ev tipi tekerlekli sandalyeler  manuel özellikli olduğunu söylemeliyiz.  En uygun fiyatları sunduğumuz tekerlekli sandalyede 190 ile  400 arasında size uygun  ev tipi tekerlekli sandalye bulabilirsiniz.

Daha fazla

Klozet uyumlu olan Wollex W689 Klozetli Tekerlekli Sandalye, lazımlıkla birlikte kullanabilir olması en büyük avantajlarından biridir. Kolay bir şekilde parçalanma ve toplanma özelliği bulunan Wollex W689'u kolay bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Konforlu minder özelliği ile uzun süre oturma yapabilir, kolçakları aşağıya doğru hareket ettirebilirsiniz.

Wollex W696 Klozetli Manuel Sandalye, ev içinde bulunan tuvalet ve banyoda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.  Hastanın yüksekliğine göre ayarlanabilen Wollex W696, katlanabilir özelliğe sahiptir. 

Van Os Excel HC-820 Multifonksiyonlu Banyo Tuvalet Sandalyesi kullanım şekline göre hem büyük hemde küçük tekerlekli kullanıma imkan sağlar.Kolçaklar çıkarılabilir, ayak koyma yerlerinin yüksekliği ayarlanabilir özellikte banyo tuvalet sandalyesi modelidir.

WOLLEX WG-M699 KLOZETLİ BANYO SANDALYESİ WOLLEX Markasının geniş ürün yelpazesine eklemiş olduğu iç mekanlarda oldukça kullanışlı Klozetli Banyo tekerlekli sandalyedir.

WOLLEX WG-M698 Tekerlekli Banyo ve Tuvalet Sandalyesi Kullanım Alanları    Ev, hastane ve yaşlı bakım evlerinde tilt edebilme özelliğiyle, üst gövde hâkimiyeti kısıtlı kullanıcılara banyo ve WC gibi ıslak zeminlerde büyük kolaylık sağlar.Max. 120 kg ağırlığa sahip kullanıcılar için uygundur. 

Wollex WG-L500 çok fonksiyonlu hasta taşıma ve transfer lifti benzersiz elden kumanda edilebilir özelliği ile fark yaratıyor.

ÜRÜN TANITIM BİLGİLERİ Marka:WOLLEX Model:  W865 Refakatçi Tekerlekli Sandalye Beden: Standart beden Kullanım Alanı: İç ve dış mekanda kullanıma uygundur. Gövde Yapısı: Alüminyum gövde. Demonte Özelliği: Katlanabilir.

Gösterilen 1 - 7 ile 7 arasındaki öğeler