Tekerlekli Sandalye 68 adet ürün var.

Tekerlekli Sandalye

Tekerlekli Sandalye,  Wollex,Excel, gibi markaların akülü veya manuel özellikli tekerlekli sandalyelerinin bir arada bulundurur. Alt kategorisinde lazımlıklı, refakatçi, çocuk,ucuz,katlanabilir,sporcu tekerlekli sandalye modelleri bulunmaktadır. Hangi tür tekerlekli sandalye modelini isterseniz burada uygun fiyata bulabilirsiniz.

Tekerlekli Sandalye,  Wollex,Excel, gibi markaların akülü veya manuel özellikli tekerlekli sandalyelerinin bir arada bulundurur. Alt kategorisinde lazımlıklı, refakatçi, çocuk,ucuz,katlanabilir,sporcu tekerlekli sandalye modelleri bulunmaktadır. Hangi tür tekerlekli sandalye modelini isterseniz burada uygun fiyata bulabilirsiniz.

Daha fazla

Subcategories

 • Ev Tipi Tekerlekli...

  Wollex, İMC ve Golfi markalarının ürettiği ev tipi tekerlekli sandalyeler evin içinde bulunan yürüyemeyen hastakaların daha rahat hareket edebilmesi için üretilmiştir. Ev tipi tekerlekli sandalyeler  manuel özellikli olduğunu söylemeliyiz.  En uygun fiyatları sunduğumuz tekerlekli sandalyede 190 ile  400 arasında size uygun  ev tipi tekerlekli sandalye bulabilirsiniz.

 • Lazımlıklı Tekerlekli...

  Tuvalet ihtiyaçlarını gidermekte zorluk çeken veya uzun süre tutamayan tekerlekli sandalyedeki hastalar için yapılmış olan lazımlıklı tekerlekli sandalyeleri Wollex ve Van OS markaları üretmektedir. Fiyat aralığı 125 TL - 2.000 TL arasında olan lazımlıklı tekerlekli sandalyelerin, tekerlekli sandalye modelleri arasında en uygun fiyatta olanıdır.

 • Refakatçi Kullanımlı...

  İMC, Golfi ve Wollex markaları tarafından üretilen tekerlekli sandalye özelliklerinden biri olan refakatçi kullanımlı tekerlekli sandalye hastaları itmek zorunda olan kişiler için yapılmıştır. Genel olarak manuel tekerlekli sandalyelerinde görünen bu özellik akülü tekerlekli sandalye modellerinde de gözükmektedir.

 • Aktif & Adaptif...

  Aktif & Adaptif tekerlekli sandalye daha seri hareket etmenizde sizlere destek olur. Uzun zamandır tekerlekli sandalye kullanıyorsanız Aktif & Adaptif Tekerlekli Sandalye sizlere kolay şekilde hizmet eder. Sporcu tekerlekli sandalyesi olarak da adlandırılır. Aklınıza takılanları destek hattını arayarak sorabilirsiniz.

 • Aktif Sporcu...

  İMC, Van OS, Sermax ve Wollex markalarının ürettiği tekerlekli sandalye modellerinden olan aktif sporcu tekerlekli sandalyeleri özellikle spor’a yatkın çocuklar için tasarlanmıştır. Basketbol oynayan oyuncuların özellikle tercih ettiği model olan atkif sporcu tekerlekli sandalyelerin fiyat aralığı 1.400 TL ile 2.100 TL arasında değişmektedir.

 • Ayağa Kaldıran...

  Wollex markası tarafından üretilen ayağa kaldıran tekerlekli sandalyelerin özellikleri akülü olması ve elbette diğerlerine göre biraz daha maliyeti fazla olması. Ayağa kaldıran tekerlekli sandalyenin en önemli özelliği kullanıcıları biraz olsun yürüyormuş gibi hissetmesi ve dikilmesi. Bilgi almak için hızlı sipariş hattını arayabilirsiniz!

 • Çocuk Tekerlekli Sandalye

  Wollex, Belmo ve Sermax markaları tarafından üretilen tekerlekli sandalye modellerinden olu çocuk tekerelekli sandalyeleri küçük bedenli olan hastalar için üretilmiştir. Yürümekte zorluk çeken/yürüyemeyen çocuklar için üretilmiş olan çocuk tekerlekli sandalyelerde farklı renk ve deseneler bulunmaktadır.

 • Ucuz Tekerlekli Sandalye

  Ülkemizde işsizlik durumunu düşündüğümüzde tekerlekli sandalye almakta zorlanan aileler için ucuz tekerlekli sandalye adı altında tekerlekli sandalyelerinin bulunduğu ürünleri listeledik. İMC, Wollex, Belmo gibi markaların tekerlekli sandalyelerini ucuz fiyata burada bulabilirsiniz.

 • Katlanabilir Manuel...

  Tekerlekli sandalye modellerinden manuel tekerlekli sandalye’ninen belirgin özelliklerinden biri katlanabilir olması. Katlanabilir manuel tekerlekli sandalye fazla yer kapmama özelliği, hastanın yatağına yattıktan sonra katlayıp rafa veya yatak altına koyulmasında kolaylık sağlar.

 • Engelli Yürüteçleri

  Wollex tarafından üretilen walker hasta yürüteç tekerlekli sandalye gerek olmayan hastalara destek olmak amacıyla üretilmiştir. Walker hasta yürüteç alüminyumdan yapılmıştır. Walher Hasta Yürüteç’in Tekerlekli ve Hareketli özelliği bulunmaktadır.

 • Katlanabilir Akülü...

  Tekerlekli sandalye modellerinden akülü tekerlekli sandalye’ninen belirgin özelliklerinden biri katlanabilir olması. Katlanabilir akülü tekerlekli sandalye fazla yer kapmama özelliği, hastanın yatağına yattıktan sonra katlayıp rafa veya yatak altına koyulmasında kolaylık sağlar.

sayfa başına

Wollex W807 Magic Akülü Tekerlekli Sandalye dünyanın en hafif akülü tekerlekli sandalye modeli sloganıyla yola çıkmıştır. 20 kg ağırlığıyla birlikte 30 km yol gidebilme imkanı tanıyan Wollex W807, Lityum pilli akülü sandalye modelidir. Kolay bir şekilde 5 saniyede katlanabilme, hafif olma özelliği, uzun ömürlü ve bakım gerektirmeyen pil ömrü sayesinde...

Wollex W111A Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye'nin en önemli özellikleri, katlanabilir, çıkarılabilir ve yükseltilebilir özelliği bulunmaktadır. Ön ve arka tekerleklieri yumuşak olması, çıkartabilir ayak koyma yeri sayesinde en çok satılan modeller arasına girdi. Kolayca sökülebilen aküler aynı zamanda 400 Watt gücündedir.

Wollex W127 Akülü Tekerlekli Çocuk Sandalye, gövdesi çelikten üretilmiş, ayarlanabilen ve kol koyma yerleri çıkartılabilen, ön ve arka tekerlekleri yumuşak olması sayesinde çocuklarınız için avantajla bir ürün olacaktır. Engelli çocuklarımız için tasarlanmış olan Wollex W127 Akülü Çocuk Tekerlekli Sandalye, ekonomik fiyat ve pratik kullanım sayesinde ilk...

Wollex W129 Ayağa kaldıran akülü tekerlekli sandalye, engelli veya tekerlekli sandalye kullanmak zorunda olan kişiler için vazgeçilmez bir ürün olacaktır. Gövdesi çelikten üretilmiş olan Wollex W129'un kol koyma yerleri katlatabilme özelliği bulunmaktadir.

Klozet uyumlu olan Wollex W689 Klozetli Tekerlekli Sandalye, lazımlıkla birlikte kullanabilir olması en büyük avantajlarından biridir. Kolay bir şekilde parçalanma ve toplanma özelliği bulunan Wollex W689'u kolay bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Konforlu minder özelliği ile uzun süre oturma yapabilir, kolçakları aşağıya doğru hareket ettirebilirsiniz.

Sportif görünümlü Wollex W730 Aktif Tekerlekli Sandalye arka tekerleklerin açılı olması ile birlikte güvenli ve aktif bir sürüş sunuyor. 10 kg toplam ağırlığı ve 7 kg taşıma ağırlı bulunmakta olan Wollex W730'u çıkarabilir çamurluklara sahiptir. 36 telli, şık ve dayanıklı jantlara sahip Wollex W730 Aktif Tekerlekli Sandalye'nin ayakların geri düşmesini...

Wollex W210 Manuel Tekerlekli Sandalye, sabit kol ve ayak koyu yeri bulunmaktadir. 8 derece ön ve 24 derece arka tekerlekleri sayesinde kullanımda kolaylık sağlayacaktır. Çelik gövdesi ve emniyet kemeriyle hastalar için daha güvenli olma özelliğine sahiptir.

Yürüme güçlüğü çeken yaşlı ve engelli hastalar için hazırlanmış olan Wollex W965 Alüminyum Tekerlekli Walker Rollatör'ün el tutma yerlerinde fren sistemi bulunmaktadır. Katlanabilir ve tekerlekleri kitlenebilir özelliği olması hastalara kolay kullanım sağlamaktadır.

Wollex AMSTRONG II Özellikli Akülü Sandalye'nin 68 mm şase ve kısa aksları sayesinde ayağa kalkma, yatma ve yükselme eylemlerini kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Düze yatma özelliği ile rahatlığınızı bir nebze olsa düşünebilecek, motorlu kayma özelliği sayesinde kullanıcın transferinde ilave kolaylık sağlayabilirsiniz.

Wollex W280 Lüks Özellikli Alüminyum Tekerlekli Sandalye, ağırlığı arkasında kalmasından dolayı çok konumlu ve konforlu tekerlekli sandalye modelidir. Wollex W280 sırt kısmı yatabilen ve kolçakları ayarlanabilme özelliğine sahiptir.

Wollex W958 Özellikli Çocuk Manuel Tekerlekli Sandalye, çocuklar için yapılmış tekerlekli sandalye modelidir. Alüminyum gövdeden oluşması, oturma yer ve sırt kısmı ayarlabilir olması, boyun yastığının ayarlanabilir olması anne-babaların en çok tercih ettiği model oldu. Özellikle refekatçi freni ve emniyet kemeri sayesinde hastalar daha güvende olmaları...

Wollex W215 Özellikli Manuel tekerlekli sandalye'nin klozetli uyumlu olması, sırt kısmının tam yatma özelliği sayesinde hastlara kolaylık sağlamaktadır. Çelik gövdeden oluşan Wollex W215, katlanabilir şase ve çıkartılabilir kol koyme yerleri bulunmaktadır. 

Yürüme güçlüğü çeken, yaşlı ve engelliler için tasarlanmış Wollex W913 Alüminyum Hareketli Walker katlanabilir özelliği bulunmaktadır. Harektli olarak tasarlanmış Wollex w913 walker hareketli ve yüksekliği ayarlanabilir.

Wollex W124 Akülü Tekerlekli Sandalye, ekonomik fiyat ve uygun kullanabilirlik açısından en çok satılan ürünlerin arasındadır. Ayarlanabilir ve kaldırılabilir kol koyma yerleri ve çıkarılabilir ayak koyma yeri sayesinde rahat bir hizmet sunmaktadır. Ürün performansı olarak iyi ama fiyat bakımından uygun olsun diyorsanız, Wollex W124 Akülü Tekerlekli...

Küçük beden alüminyum model olan Wollex W980 Küçük Beden Manuel Sandalye'nin gövdesi alüminyumdan yapılmıştır. Wollex W980, küçük bedenler, daha gelişimini sağlayamamış yetişkinlerin kullandığı modeldir. Ayarlanabilir ayak koyma yeri, kaldırılabilir kol koyma yeri özellikleri hastaların en çok tercih edilme özelliklerindendir. 

Paslanmaya karşı boyanmış çelik gövdesi ve hareketli kolçak özelliği ile hastalara en çok önerilen model olan Wollex W312 Silikon Tekerlekli Manuel Sandalye'nin katlanabilir ve çıkartılabilir ayak koyma yeri bulunmaktadır. Silikon dolgu tekerlek sayesinde günlük yaşamda rahat bir kullanım imkanı sağlayacaktır.

Van Os Excel G-Lite Refakatçi Kullanımlı Tekerlekli Sandalye hafif olması sebebi ile tam katlanabilir şasi özelliği sayesinde kolaylıkla istenilen yere götürülebilen, taşınabilen kompakt tasarımlı tekerlekli sandalye modelidir.Refakatçi kullanımına uygun fren mekanizması güvenli kullanım sağlar.Sırt kısmının yarı katlanması istenilen tüm araçlara...

Aleminyum gövdeden oluşan Wollex W258 Özellikli Çocuk Sandalyesi katlanabilir şase özelliği bulunmaktadır. Çocukların rahat kullanılması için tasarlanmış olan Wollex W258'in oturma yeri ve sırt kısmı tam olarak yatmaktadır. Wollex W258 Özellikli Çocuk Sandalyesi boyun yastığının ayarlabilir olması diğer ürünlerden ve markalardan ayıran özelliği olarak ön...

Katlanabilir şase özellği ile Wollex W311 Manuel Tekerlekli Sandalye, çelik gövdeden oluşturmaktadır. Wollex W311, Kaldırılabilir ve yüksekliği ayarlanabilir kol koyma yeri, çıkabilir ayak koyma yeri sayesinde kullanıcılara kolaylık sağlanmaktadır. Yumuşak dolgu ön ve arka tekerlik sandalyede özelliği sayesinde ev içi ve dışarıda kolay kullanımı sağlar.

Van Os Excel G-Lite Refakatçi Kullanımlı Tekerlekli Sandalye şık tasarımı ve kompakt yapısı ile sağlam refakatçi kullanımlı tekerlekli sandalye modelidir.Tam katlanabilir şasi özelliği ile taşımada kolaylık sağlamakla birlikte istenilen yerlere rahatlıkla götürülebilir.

Van Os Excel G6 High Active Tekerlekli Sandalye taşıma ağırlığı 14,4 kg tekerleksiz ağırlığı ise 9,2 ile hafif tekerlekli sandalye modeli arasında yerini almıştır.Katlanabilir özelliğinden dolayı istenilen yere kolaylıkla götürülebilir Van Os Excel aktif manuel tekerlekli sandalyedir.

WOLLEX WG-M699 KLOZETLİ BANYO SANDALYESİ WOLLEX Markasının geniş ürün yelpazesine eklemiş olduğu iç mekanlarda oldukça kullanışlı Klozetli Banyo tekerlekli sandalyedir.

​WOLLEX W734 Aktif Tekerlekli Sandalye 42cm  Öne yatabilen sırt desteği Hafif gövde Alüminyum alaşımlı iskelet yapısı ile 13 kg. ağırlığında süper hafif süper aktif tekerlekli sandalye. 

WOLLEX WG-M698 Tekerlekli Banyo ve Tuvalet Sandalyesi Kullanım Alanları    Ev, hastane ve yaşlı bakım evlerinde tilt edebilme özelliğiyle, üst gövde hâkimiyeti kısıtlı kullanıcılara banyo ve WC gibi ıslak zeminlerde büyük kolaylık sağlar.Max. 120 kg ağırlığa sahip kullanıcılar için uygundur. 

Gösterilen 1 - 24 ile 68 arasındaki öğeler