Wollex W314 Tekerlekli Walker (Yürüteç)

Wollex W314 Tekerlekli Walker (Yürüteç)

TAS0039

Yeni

Yürümekte güçlük çeken hastalar için yapılmış olan Wollex W314 Tekerlekli Walker Yürüteç kontrolünü yüksek derecede sağlayabileceğiniz yürüteç modelidir. Fren sistemlerinin el tutma yerinde olması, eğimli yerlerde kolay kullanım imkanı sağlıyor.


BAKANLIK TARAFINDAN AÇIKLANAN YENİ YASA GEREĞİ
ÜRÜNLERİN FİYATLARI KALDIRILMIŞTIR
ÜRÜN HAKKINDA FİYAT BİLGİSİ İÇİN
UZMAN KADROMUZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ
0232 375 47 74 - 0532 651 61 48


Detaylar

Wollex W314 Tekerlekli Walker Yürüteç

Genel Özellikler:

  • Yürümekte güçlük çeken yaşlı ve engelliler için yapılmıştır. 
  • Wollex W314 en büyük özelliği el tutma yerlerinde fren sisteminin bulunması. 
  • Wollex W314 Walker Rollatör katlanabilir özelliği bulunmaktadır. 
  • Tekerlek kısmının kitlenebilir olması hastaların güvenliği için önemli bir özellik.

Wollex W314 Tekerlekli Walker Yürüteç Garanti Kapsamı:

  • Wollex W314 tekerlekli walker hasta yürüteç modelimiz 2 Yıl Ürün 10 Yıl Yedek Parça garantisi olarak Tedarikçi Firma Garantisi kapsamı altındadır.
  • Ürünün teslim edildiği andan itibaren garanti kapsamı ile ilgili her hangi bir sorun çıkması dahilinde 5 iş günü içerisinde ürünü firmamızın anlaşmalı kargo firması ile kargo bedeli ödemeden bizlere geri gönderebilirsiniz.
  • Garanti kapsamı süresince her hangi bir sorun çıkması halinde, bizlere ulaşarak sorunu bildirmeniz gerekmektedir. Teknik ekibimizde yer alan teknisyenlerimizin talimatları ile öncelikli seçenek en yakın servisimiz sizlere yönlendirilecektir. Bu sürecin uzun sürmesi durumunda bir diğer seçenek olarak ürünün veya arızalı bölge sandalyenin herhangi bir çıkabilen parçası ise o parçanın bizlere kargolanması istenecektir.
  • Anlaşmalı kargolarımız dışında her hangi bir ürün veya parça gönderilmesi durumunda Kargo bedeli müşteriye aittir. Lütfen ürünleri göndermeden önce adres ve diğer bilgiler için bizim ile iletişime geçiniz.
  • İnternet üzerinden satın alacağınız Wollex W314 Tekerlekli Walker Yürüteç hiç bir sebep göstermeksizin 7 İş Günü içerisinde iade edebilirsiniz. Bu mesafeli satış sözleşmesi gereği bizim bir hizmet prosedürümüz olarak sizlere sunduğumuz bir imkandır. Bu garanti şartının sizlere hak olabilmesi için bu ürünün, tarafınızca kullanılmamış ve herhangi bir yerine zarar gelmemiş olması durumunda geçerlidir.
  • Ürünün ayıplı olması halinde 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Mesafeli satışlar gereği sebepsiz iadelerde Kargo Bedeli müşteriye aittir.