Yeni ürünler

sayfa başına

WOLLEX W951 Manuel Tekerlekli Sandalye (56cm BAttal Geniş Oturma Ebatı) Paslanmaya karşı boyanmış çelik gövde (şase

WOLLEX W204 Özellikli kaptan koltuklu manuel tekerlekli sandalye 

WOLLEX W217 Aluminyum Hafif Manuel Tekerlekli Sandalye Alüminyum alaşımdan  üretilmiştir, İç ve dış mekanlarda kullanılabilir

Excel G-Evolution Excel G-Evolution, Aliminyum serisinden bir farklı tekerlekli sandalyedir. Hafif ağırlığı ile manevra kolaylığı ve sürekli güvenli kullanış imkanı sağlar.

Excel G-Explorer ​Hafif Alüminyum Manuel Tekerlekli Sandalye modelimizdir. Bu sandalye toplam agırlığı 9.2 kg'dır.

EXCEL ZP MOBIL Manuel Tekerlekli Sandalye  Katlanabilir ve taşıması kolay bir manuel tekerlekli sandalyedir. 

Excel G-Eco Manuel Tekerlekli Sandalye  Excel G-Eco çelik şaseyle üretilmiş temel bir tekerlekli sandalyedir. Sürücü boyuna göre yüksekliği ayarlanabilir itme tutmakaları, tip up ve kaldırabilir kol destekleri ve çıkartılabilir ayak destekleri ile bambaşka bir sandalyedir. 

Excel G-Lightweight Manuel Tekerlekli Sandalye Excel G-Lightweight manuel tekerlekli sandalye hafif olması ve güçlü olması için aliminyum şaseden imal edilmiştir. Çok basit katlama sistemi ile kullanımı çok pratik ve basittir. İstediğiniz bireysel özelliklere bağlı olarak farklı varyasyonlarda tedarik edilebilir. 

​Excel G-Modular  50CM ÇİFT MAKAS Transit TEKERLEKİ SANDALYE Excel G-Modular Transit tekerlekli sandalye, hafif ağırlıklı aliminyum şase ve kullanıcının tüm beden detaylarına göre ayarlanabilinen bir sandalyedir.  

​Excel G-Modular Transit TEKERLEKİ SANDALYE Excel G-Modular Transit tekerlekli sandalye, hafif ağırlıklı aliminyum şase ve kullanıcının tüm beden detaylarına göre ayarlanabilinen bir sandalyedir.

EXCEL G-LITE PRO CFL TEKERLEKLİ SANDALYE 45 CM The G-Lite Pro CFL manuel tekerlekli sandalye daha kolay kullanım amaçlı tasarlanmış çok detaylı bir sandalyedir. Düşük ağırlıklı olması hayat içersinde kullanımına çok uyum sağlar sadece 12KG dır.. 

EXCEL G-NEXX  Yeni Excel G-Nexx, hafif ve arkaya tam yatma (tilt-in-space) fonksiyonu ile babmbaşka bir tekerlekli sandalyedir.

Wollex WT-M02 Boru Tipi Antidebütikus Havalı Yatak Bu sistem uzun süre yatmak zorundan olan hastaları,vücutlarında meydana gelen yaralardan korumak için tasarlanmıştır.

Wollex W329 4 Motorlu Elektronik Yoğun Bakım ve Hasta Bakım Karyolası ANTİ DEBÜTİK YATAK Uzun süre yatan hastalarda oluşan yatma(debütik)yaralarını engelleyen özel olara tasarlanmış lazer hava kanallı sıvı geçirmez yatak.

Wollex W325 2 motorlu hasta karyolası  ABS  Süspansiyonlu Kollar Antidekübit Sünger 

ANTİDEKÜBİT SÜNGER  Yatak yaralanın önlenmesi Terleme  Kilo problemi olan hastalara çok uygundur

Wollex WGP 130 Akülü tekerlekli sandalye 25 km ye kadar gidebilen saate 12 km hız yapabilme özelliği ile  ile tercih ediliyor.

SWEMO Q101 AKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDALYE Almanya'dan ithal üründür

Gösterilen 49 - 70 ile 70 arasındaki öğeler