VanOs Excel Airide Akülü Tekerlekli Sandalye
VanOs Excel Airide Akülü Tekerlekli Sandalye VanOs Excel Airide Akülü Tekerlekli Sandalye VanOs Excel Airide Akülü Tekerlekli Sandalye VanOs Excel Airide Akülü Tekerlekli Sandalye VanOs Excel Airide Akülü Tekerlekli Sandalye

Van Os Excel Airide Akülü Tekerlekli Sandalye

TAS0400

Yeni

VanOs Excel Airide akülü tekerlekli sandalye iki adet 75 Ah aküsü ve iki adet 450 W gücünde motoru ile sürekli kullanım sağlayan zorlu arazi şartlarında yüksek performans sağlayan güçlü sağlam şasesi ile uzun vadede kullanıma imkan sağlayan akülü tekerlekli sandalye modelidir.


BAKANLIK TARAFINDAN AÇIKLANAN YENİ YASA GEREĞİ
ÜRÜNLERİN FİYATLARI KALDIRILMIŞTIR
ÜRÜN HAKKINDA FİYAT BİLGİSİ İÇİN
UZMAN KADROMUZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ
0232 375 47 74 - 0532 651 61 48


Detaylar

VanOs Excel Airide Akülü Tekerlekli Sandalye

Genel Özellikler:

 • Oturma koltuğunun derinliği ayarlanabilir özelliktedir.
 • Geriye düşmeyi önleyen anti-tipper güvenlik mekanizması bulunmaktadır.
 • Açısı ayarlanabilir özellikli sırtlık bölümü.
 • Yumuşak malzemeden üretilen oturma minderi.
 • Ayaklık kısımlarının yüksekliği ayarlanabilir ve istenildiğinde yerinden çıkartılabilmektedir.
 • İleri-geri ve yana doğru ayarlanabilen joystick.

VanOs Excel Airide Akülü Tekerlekli Sandalye Garanti Kapsamı:

 • VanOs excel airide akülü tekerlekli sandalye modelimiz 2 Yıl Ürün 10 Yıl Yedek Parça garantisi olarak Tedarikçi Firma Garantisi kapsamı altındadır.
 • Ürünün teslim edildiği andan itibaren garanti kapsamı ile ilgili her hangi bir sorun çıkması dahilinde 5 iş günü içerisinde ürünü firmamızın anlaşmalı kargo firması ile kargo bedeli ödemeden bizlere geri gönderebilirsiniz.
 • Garanti kapsamı süresince her hangi bir sorun çıkması halinde, bizlere ulaşarak sorunu bildirmeniz gerekmektedir. Teknik ekibimizde yer alan teknisyenlerimizin talimatları ile öncelikli seçenek en yakın servisimiz sizlere yönlendirilecektir. Bu sürecin uzun sürmesi durumunda bir diğer seçenek olarak ürünün veya arızalı bölge sandalyenin herhangi bir çıkabilen parçası ise o parçanın bizlere kargolanması istenecektir.
 • Anlaşmalı kargolarımız dışında her hangi bir ürün veya parça gönderilmesi durumunda Kargo bedeli müşteriye aittir. Lütfen ürünleri göndermeden önce adres ve diğer bilgiler için bizim ile iletişime geçiniz.
 • İnternet üzerinden satın alacağınız VanOs Excel Airide Akülü Tekerlekli Sandalye hiç bir sebep göstermeksizin 7 İş Günü içerisinde iade edebilirsiniz. Bu mesafeli satış sözleşmesi gereği bizim bir hizmet prosedürümüz olarak sizlere sunduğumuz bir imkandır. Bu garanti şartının sizlere hak olabilmesi için bu ürünün, tarafınızca kullanılmamış ve herhangi bir yerine zarar gelmemiş olması durumunda geçerlidir.
 • Ürünün ayıplı olması halinde 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Mesafeli satışlar gereği sebepsiz iadelerde Kargo Bedeli müşteriye aittir.
Max. Hız: 10 km/saat
Motor: 2x 450W
Toplam Uzunluk: 98 cm
Toplam Yükseklik: 98 cm
Toplam Genişlik: 66 cm
Oturak Derinliği: 40-55 cm
Toplam Ağırlık: 73
Sırt Yüksekliği 43 cm