Lastest Blogs

wollex WG-P100 Akulu tekerlekli sandalye

Comment: 0 Hit: 201

WOLLEX WG-P100 Akülü Tekerlekli Sandalye 

İç ve dış mekânlar da kullanıma uygun,

Gövde yapısı çelikten üretilmiş, katlanılabilir şase yapısına sahip,

Read more

wollex wg-p123 akulu tekerlekli sandalye

Comment: 0 Hit: 193

Wollex W123 Akülü Tekerlekli Sandalye, şık görünüm ve konforuyla, Wollex markasının en çok kullanılan ürünlerinden biri haline geldi.

Amortisör sistemi bulunan Wollex W123'ün iç ve dış mekan kullanımlarında oldukça rahat ettirecektir. 400W motor gücüne sahip Wollex W123 Akülü Tekerlekli Sandalye sayesinde 20 ila 25 km mesafe yol kat edebilirsiniz.

Read more

Engelli Puseti alırken nelere dikkat etmek gerekir

Comment: 0 Hit: 372

Engelli puseti alırken ürünlerin teknik özelliklerini iyi karşılaştırmak gerekmektedir.İhtiyaçlarınızı doğru belirleyip ona göre pusetlerin özelliklerini karşılaştırınız.

Read more

Wollex Manuel Tekerlekli Sandalye

Comment: 0 Hit: 835

Bir önceki yazımızda wollex akülü tekerlekli sandalyeden bahsetmiştik. Bu yazımızda wollex manuel tekerlekli sandalye modelinden bahsedeceğiz.

Read more

Wollex Akülü Tekerlekli Sandalye

Comment: 0 Hit: 1110

Bir önceki yazımızda tekerlekli sandalye çeşitlerimizden bahsetmiştik. Bir süre sonra yazılarımızda akülü tekerlekli sandalye  çeşitleri ile markaları birleştirerek onlar hakkında bilgi vereceğiz.

Read more

Tekerlekli Sandalye Çeşitleri

Comment: 0 Hit: 1178

Sizlere bir önceki yazımızda akülü ve manuel tekerlekli sandalyenin karşılaştırmasını yapmıştık. Bu yazımızda ise tekerlekli sandalye çeşitlerinin neler olduğunu yazacağız.

Read more

Tekerlekli Sandalye Üreticileri/Markaları

Comment: 0 Hit: 1704

Tekerlekli sandalye alanında kullanıcılara hizmet vermeye adamış olan bir e-ticaret sitesiyiz. Sitemizde Wollex, Belmo, İMC, Sermax, Van OS, Golfi gibi tekerlekli sandalye üreticilerin ürenleri bulunmaktadır.

Read more

Tekerlekli Sandalye

Comment: 0 Hit: 356

WOLLEX W466 Aluminyum Manuel Tekerlekli Sandalye

İç ve dış mekanlar da kullanıma uygun.Gövde yapısı alüminyumdan üretilmiş, katlanılabilir şase yapısına sahip oldukça hafif ve kullanışlı bir tekerlekli sandalyedir.

Read more

Showing 1 - 8 of 18 items