Engelli Yuruteçleri 6 adet ürün var.

Engelli Yuruteçleri

 Wollex WG-W922 , Wollex WG-R967 , Wollex WG-W923 , Wollex WG-W924 , Wollex W949 , Wollex WG-R965 , Wollex WG-W918 , Wollex WG-R966 Yürüteçler hakkında daha detaylı bilgi için sayfamızı ziyaret ediniz.

 Yürüme güçlüğü çekenler için tekerlekli yürüteç. Pratik oturağı hasta yorgunluğunda dinlenme imkanı sağlamaktadır. Yüksekliği ayarlanabilir kol tertibatı ile güvenli fren sistemi bulunmaktadır. 

Kolaylıkla katlanabilir ve taşıma çantasında sayesinde istediğiniz yere götürebilirsiniz.

Oturma yeri ve sırt siltesi kolay temizlenebilir leke tutmaz kumaşdan imal edilmiştir. 

WOLLEX WG-W943 Pediatrik Walker Gait Trainer Wollex WG-W943 yürüyüş eğitmeni çocukların bağımsızlık kazanmalarına yardımcı olmak için geliştirilmiş mükemmel bir çözümdür. Yürümek için yardıma ihtiyaç duyanlar için, moxie  yürüyüş eğitmeni her bireye doğru miktarda destek sağlar.

Wollex WG-W944 Yürüyüş eğitmeni çocukların bağımsızlık kazanmalarına yardımcı olmak için geliştirilen mükemmel bir çözümdür. Yürümek için yardıma ihtiyaç duyanlar için, moxie yürüyüş eğitmeni her bireye doğru miktarda destek sağlar.

Wollex WG-W945 Yürüyüş eğitmeni,çocukların bağımsızlık kazanmalarına yardımcı olmak için geliştirilmiş mükemmel bir çözümdür. Yürümek için yardıma ihtiyaç duyanlar için, moxie yürüyüş eğitmeni her bireye doğru miktarda destek sağlar.

Gösterilen 1 - 6 ile 6 arasındaki öğeler