Tekerlekli Sandalye 78 adet ürün var.

Tekerlekli Sandalye

Tekerlekli Sandalye,  Wollex,Excel, gibi markaların akülü veya manuel özellikli tekerlekli sandalyelerinin bir arada bulundurur. Alt kategorisinde lazımlıklı, refakatçi, çocuk,ucuz,katlanabilir,sporcu tekerlekli sandalye modelleri bulunmaktadır. Hangi tür tekerlekli sandalye modelini isterseniz burada uygun fiyata bulabilirsiniz.

Tekerlekli Sandalye,  Wollex,Excel, gibi markaların akülü veya manuel özellikli tekerlekli sandalyelerinin bir arada bulundurur. Alt kategorisinde lazımlıklı, refakatçi, çocuk,ucuz,katlanabilir,sporcu tekerlekli sandalye modelleri bulunmaktadır. Hangi tür tekerlekli sandalye modelini isterseniz burada uygun fiyata bulabilirsiniz.

Daha fazla

Subcategories

 • Ev Tipi Tekerlekli...

  Wollex, İMC ve Golfi markalarının ürettiği ev tipi tekerlekli sandalyeler evin içinde bulunan yürüyemeyen hastakaların daha rahat hareket edebilmesi için üretilmiştir. Ev tipi tekerlekli sandalyeler  manuel özellikli olduğunu söylemeliyiz.  En uygun fiyatları sunduğumuz tekerlekli sandalyede 190 ile  400 arasında size uygun  ev tipi tekerlekli sandalye bulabilirsiniz.

 • Lazımlıklı Tekerlekli...

  Tuvalet ihtiyaçlarını gidermekte zorluk çeken veya uzun süre tutamayan tekerlekli sandalyedeki hastalar için yapılmış olan lazımlıklı tekerlekli sandalyeleri Wollex ve Van OS markaları üretmektedir. Fiyat aralığı 125 TL - 2.000 TL arasında olan lazımlıklı tekerlekli sandalyelerin, tekerlekli sandalye modelleri arasında en uygun fiyatta olanıdır.

 • Refakatçi Kullanımlı...

  İMC, Golfi ve Wollex markaları tarafından üretilen tekerlekli sandalye özelliklerinden biri olan refakatçi kullanımlı tekerlekli sandalye hastaları itmek zorunda olan kişiler için yapılmıştır. Genel olarak manuel tekerlekli sandalyelerinde görünen bu özellik akülü tekerlekli sandalye modellerinde de gözükmektedir.

 • Aktif & Adaptif...

  Aktif & Adaptif tekerlekli sandalye daha seri hareket etmenizde sizlere destek olur. Uzun zamandır tekerlekli sandalye kullanıyorsanız Aktif & Adaptif Tekerlekli Sandalye sizlere kolay şekilde hizmet eder. Sporcu tekerlekli sandalyesi olarak da adlandırılır. Aklınıza takılanları destek hattını arayarak sorabilirsiniz.

 • Aktif Sporcu...

  İMC, Van OS, Sermax ve Wollex markalarının ürettiği tekerlekli sandalye modellerinden olan aktif sporcu tekerlekli sandalyeleri özellikle spor’a yatkın çocuklar için tasarlanmıştır. Basketbol oynayan oyuncuların özellikle tercih ettiği model olan atkif sporcu tekerlekli sandalyelerin fiyat aralığı 1.400 TL ile 2.100 TL arasında değişmektedir.

 • Ayağa Kaldıran...

  Wollex markası tarafından üretilen ayağa kaldıran tekerlekli sandalyelerin özellikleri akülü olması ve elbette diğerlerine göre biraz daha maliyeti fazla olması. Ayağa kaldıran tekerlekli sandalyenin en önemli özelliği kullanıcıları biraz olsun yürüyormuş gibi hissetmesi ve dikilmesi. Bilgi almak için hızlı sipariş hattını arayabilirsiniz!

 • Çocuk Tekerlekli Sandalye

  Wollex, Belmo ve Sermax markaları tarafından üretilen tekerlekli sandalye modellerinden olu çocuk tekerelekli sandalyeleri küçük bedenli olan hastalar için üretilmiştir. Yürümekte zorluk çeken/yürüyemeyen çocuklar için üretilmiş olan çocuk tekerlekli sandalyelerde farklı renk ve deseneler bulunmaktadır.

 • Ucuz Tekerlekli Sandalye

  Ülkemizde işsizlik durumunu düşündüğümüzde tekerlekli sandalye almakta zorlanan aileler için ucuz tekerlekli sandalye adı altında tekerlekli sandalyelerinin bulunduğu ürünleri listeledik. İMC, Wollex, Belmo gibi markaların tekerlekli sandalyelerini ucuz fiyata burada bulabilirsiniz.

 • Katlanabilir Manuel...

  Tekerlekli sandalye modellerinden manuel tekerlekli sandalye’ninen belirgin özelliklerinden biri katlanabilir olması. Katlanabilir manuel tekerlekli sandalye fazla yer kapmama özelliği, hastanın yatağına yattıktan sonra katlayıp rafa veya yatak altına koyulmasında kolaylık sağlar.

 • Engelli Yürüteçleri

  Wollex tarafından üretilen walker hasta yürüteç tekerlekli sandalye gerek olmayan hastalara destek olmak amacıyla üretilmiştir. Walker hasta yürüteç alüminyumdan yapılmıştır. Walher Hasta Yürüteç’in Tekerlekli ve Hareketli özelliği bulunmaktadır.

 • Katlanabilir Akülü...

  Tekerlekli sandalye modellerinden akülü tekerlekli sandalye’ninen belirgin özelliklerinden biri katlanabilir olması. Katlanabilir akülü tekerlekli sandalye fazla yer kapmama özelliği, hastanın yatağına yattıktan sonra katlayıp rafa veya yatak altına koyulmasında kolaylık sağlar.

sayfa başına

Wollex W903 Alüminyum Manuel Tekerlekli Sandal 14 kg ağırlığa sahip tekerlekli sandalye katlanabilir şaselidir. 

WOLLEX WG-M314  ALUMINYUM MANUEL TEKERLEKLİ SANDALYE İstisnai kalitesi ile çok özel bir sandalyedir. Çıkartılabilir arka tekerlekleri, aliminyum şase ve katlanabilme özelliği ile bambaşka bir manuel sandalye. Yüksekliği ayarlanabilir kol destekleri ve yarım katlanabilir sırt desteği, kolay temizlenebilmesi için çıkartılabilinir koltuk ve sırt kılıfı ile...

WOLLEX W466 Aluminyum Manuel Tekerlekli Sandalye Aluminyum gövde bas çıkart tekerlekler 5cm oturma oturma minderi W466 model tekerlekli sandalyenin öne cıkan özellikleri

SWEMO Q101 AKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDALYE Almanya'dan ithal üründür

WOLLEX WG-M735 Aluminyum Manuel Tekerlekli Sandalye           İç ve dış mekanlar da kullanıma uygun           Gövde yapısı alüminyumdan üretilmiş, katlanılabilir şase yapısına sahip olan model kullanıcıların beğenisini topluyor.

iç ve dış mekânlar da kullanıma uygun,Gövde yapısı çelik den üretilmiş, katlanılabilir şase yapısına sahip,Gövde rengi siyah

Gösterilen 73 - 78 ile 78 arasındaki öğeler